شرایط مرجوعی

همراه عزیز کانی‌راش،

با خرید محصولات از کانی‌راش، شما به مدت 7 روز از تاریخ دریافت سفارش خود می‌توانید درخواست تعویض یا مرجوعی محصول را ثبت کنید. تیم ما، در اسرع وقت درخواست شما را بررسی کرده و در صورت امکان، همراه شما خواهد بود.

 

لطفاً قبل از ثبت درخواست، شرایط مرجوعی را که در این صفحه آمده است، به دقت مطالعه کنید. در صورتی که سفارش شما هنوز ارسال نشده باشد، مراحل ارسال را متوقف خواهیم کرد. اما اگر سفارش شما ارسال شده باشد، فقط بسته‌هایی که تماماً پلمپ شده باشند، قابل مرجوعی می‌باشند.

در صورتی که مشکل سفارش شما به سایز محصول مربوط باشد، تنها در صورتی که محصول کاملاً نو باشد و هیچ علامتی از استفاده، عطر، یا لکه‌ای روی آن نباشد، امکان مرجوعی وجود دارد. برای اطمینان از سایز محصول، می‌توانید به قسمت راهنمای سایز مراجعه کرده و از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید.

 

در صورتی که محصول با سفارش شما مغایرت یا نقصی داشته باشد، لطفاً در مورد موارد زیر توجه داشته باشید:

 

  • اگر مغایرتی مانند رنگ، که بدون باز کردن بسته‌بندی قابل تشخیص است، وجود دارد، لطفاً بسته‌بندی را باز نکنید.
  • اگر مغایرتی مانند سایز وجود دارد که با باز کردن بسته‌بندی مشخص شده است، لطفاً الحاقات محصول مانند لیبل، برچسب، مارک و غیره را جدا نکنید.
  • در صورتی که سفارش شما دارای لکه یا مشکل دیگری است، لطفاً با واحد پشتیبانی تماس بگیرید. معیار صحت و سلامت محصول، به نظر کارشناسان کانی راش بستگی دارد.

 

با تشکر از صبر و همکاری شما